Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT60AA (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT60 s lešteným povrchom bez krytu prevodníka. Dodávajú sa v niekoľkých veľkostiach a farebných prevedeniach. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 44 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 144 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 662 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 103 mm / 107 mm |
| Chain line | 42 mm / 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál prevodník | Hliník 7075 |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed SunRace CNS10 (B)
SunRace
5,00 €
4,07 bez DPH
SkladomFarba: Hnedá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed SunRace CNS22 Dacromet
SunRace
7,80 €
6,34 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 3/32"
Materiál: Oceľ
Voľnokolo Single speed BLB Royal ED Freewhel 72 Clicks
BLB
59,00 €
47,97 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 16 zubov, 18 zubov, 17 zubov
Rozmer: 3/32"
Závit: BSC 1,37 x 24 tpi
Materiál: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Track Standard (Silver)
Izumi
24,00 €
19,51 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná



