Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT20AD Sturmey Archer
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCT20AD v štýlovom čierno-striebornom lesklom prevedení a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 48 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 776 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 103 mm |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník 7075 |
Súvisiace produkty
Pastorok Fixed speed BLB Track Sprocket 1/8" BSA (Silver)
BLB
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 12 zubov, 17 zubov, 18 zubov, 13 zubov, 16 zubov, 15 zubov, 19 zubov, 14 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: CroMo oceľ
Reťaz Fixed&Single speed POINT Magic Colour 1 Speed (Blue)
Point
25,97 €
03.02.25
21,11 bez DPH
K dispozícii po:03.02.25
Farba: Modrá
Počet článkov: 102
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Dĺžka čapu: 9,4 mm
Voľnokolo Single speed Tri Diamond Freewheel 3/32" (Silver)
Tri Diamond
12,00 €
9,76 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 18 zubov, 16 zubov, 20 zubov
Rozmer: 3/32"
Závit: BSC 1,37 x 24 tpi
Materiál: Oceľ
Pedál City/Comfort Ergotec 831
Ergotec
46,38 €
37,71 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 111 x 87 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Polypropylen
Materiál oska: CrMo
Ložiská: Zapuzdrené ložisko



