Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS752 Sturmey Archer
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS752 v štýlovom striebornom prevedení a s obojstranným hliníkovým krytom prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 44 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 104 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 710 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 111 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
| Materiál ochranný kotúč reťaze | Hliník |
Súvisiace produkty
Pastorok Fixed speed Point Sprocket 1/8" (BSA)
Point
13,90 €
11,30 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 18 zubov, 13 zubov, 15 zubov, 17 zubov, 14 zubov, 16 zubov
Rozmer: 1/8"
Závit: BSA / 1.370 "x 24 TPI
Materiál: Oceľ
Voľnokolo Single speed / BMX Sturmey Archer SFX30 1/8"
Sturmey Archer
15,00 €
12,20 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 14 zubov, 13 zubov, 15 zubov
Rozmer: 1/8"
Závit: M30 x 1,0
Materiál: Oceľ pochrómovaná
Pedál Urban MKS RMX (Silver)
MKS
24,50 €
19,92 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 90 x 86 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 384 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed KMC e1 EPT (Silver)
KMC
od 29,79 €
24,22 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet článkov: 130, 110
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 3/32"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Hmotnosť: cca. 306 g



