Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS750 Sturmey Archer
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS750 v štýlovom striebornom prevedení a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 44 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 104 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 610 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 111 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed Connex 100
Wippermann
8,90 €
7,24 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 410 g
Pedál City XLC PD-C21 (Silver/Black)
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 111 x 90 x 27 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: Boron
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Track Standard (Silver)
Izumi
24,00 €
19,51 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Reťaz Fixed&Single speed KMC K1 Wide Silver/Black
KMC
17,30 €
14,07 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet článkov: 110
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ / Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 411 g



