Kľuka s jedno prevodníkom TWN Fe (Black) TWN
Popis produktu
Oceľová kľuka s jedno prevodníkom TWN Fe s oceľovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú retro štýl.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 127 mm |
| Materiál kľuka | Oceľ |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Pastorok Single speed Point Sprocket
Point
11,62 €
9,45 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 17 zubov, 12 zubov, 14 zubov, 16 zubov, 18 zubov, 13 zubov, 15 zubov
Materiál: CroMo oceľ
Hmotnosť: cca. 35 g, cca. 49 g, cca. 19 g, cca. 29 g, cca. 41 g, cca. 13 g, cca. 24 g
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Track Standard (Gold)
Izumi
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Zlatá
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná
Pedál City Union SP-828 (Silver)
Union
16,50 €
13,41 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 111 x 90 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Pedál Urban MKS MT-E Ezy (Silver)
MKS
54,90 €
44,63 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 102 x 64 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 370 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ



