Kľuka s jedno prevodníkom BRN Urban (Black) BRN
Popis produktu
Hliníková kľuka s jedno prevodníkom BRN Urban s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodá štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed KMC Z1 Wide EPT 128
KMC
16,82 €
13,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 128
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Pink)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Ružová
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Voľnokolo Single speed Miche Freewheel 1/8"
Miche
14,30 €
11,63 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 16 zubov, 18 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed SunRace CNS10 Dacromet
SunRace
7,00 €
5,69 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ



