Kľuka s jedno prevodníkom Prowheel Urban (White) Prowheel
Popis produktu
Hliníková kľuka s jedno prevodníkom Prowheel Urban s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodá štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Biela/Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 165 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 110 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál Urban MKS IC-Lite (Black)
MKS
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 93 x 67 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 365 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál City BRN Vintage "R" Walnut
BRN
60,00 €
48,78 bez DPH
Farba: Hnedá/Strieborná
Rozmer: 119 x 75 x 24 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 510 g
Materiál telo: Oceľ/Orechové drevo
Ložiská: Guličkové ložisko
Reťaz Fixed&Single speed KMC S1 Wide Brown
KMC
7,20 €
5,85 bez DPH
SkladomFarba: Hnedá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Pedál City Wellgo LU-214
Wellgo
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 95 x 90 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CrMo
Ložiská: Guličkové ložisko



