Kľuka s jedno prevodníkom BRN Vintage Fixed Drilled BRN
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom BRN Vintage Fixed Drilled s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodá retro vzhľad a štýl.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 48 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 113 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál City/Urban Union SP-689 (White)
Union
12,80 €
10,41 bez DPH
Farba: Strieborná/Biela
Rozmer: 118 x 63 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 550 g
Materiál telo: Oceľ
Materiál oska: Boron
Voľnokolo Single speed Miche Freewheel 1/8"
Miche
14,30 €
11,63 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 16 zubov, 18 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed XLC CC-C09 (Blue)
XLC
8,80 €
7,15 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Track Standard (Gold)
Izumi
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Zlatá
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ poniklovaná



