Kľuka s jedno prevodníkom BRN Fixed BRN
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom BRN Fixed s hliníkovým prevodníkom a s krytom prevodníka.Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 113 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál cestný MKS Sylvan Road (Black/Silver)
MKS
34,50 €
28,05 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 99 x 61 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 360 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Akcia
Pedál City XLC PD-C21 (Black/Grey)
XLC
12,00 €
9,76 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Čierna/Sivá
Rozmer: 111 x 90 x 27 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: Boron
Pedál Urban MKS Sylvan Gordito (Silver)
MKS
55,00 €
44,72 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 94 x 85 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 430 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pastorok MSH Sturmey Archer CSISW 1/8"
Sturmey Archer
2,43 €
1,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 13 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: Oceľ



