Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS742 Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníková kľuka s oceľovým jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS742 v štýlovom striebornom prevedení a s hliníkovým krytom prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 44 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 104 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 786 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 115 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
| Materiál ochranný kotúč reťaze | Hliník |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed SunRace CNS22 Dacromet
SunRace
7,80 €
6,34 bez DPH
SkladomFarba: Sivá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 3/32"
Materiál: Oceľ
Akcia
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Black)
BRN
10,00 €
8,13 bez DPH
Skladom16,00 €Farba: Čierna
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Blue)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Modrá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Voľnokolo Single speed / BMX Sturmey Archer SFX30 1/8"
Sturmey Archer
15,00 €
12,20 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 14 zubov, 13 zubov, 15 zubov
Rozmer: 1/8"
Závit: M30 x 1,0
Materiál: Oceľ pochrómovaná



