Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS722 Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníková kľuka s oceľovým jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS722 v štýlovom striebornom prevedení a s hliníkovým vonkajším a oceľovým vnútorným krytom prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 42 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 104 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 771 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 115 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Pastorok Single speed Point Sprocket & Spacer Set
Point
od 23,60 €
19,19 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 15 zubov, 17 zubov, 12 zubov, 14 zubov, 16 zubov, 18 zubov, 13 zubov
Materiál: Vymedzovací krúžok: Hliník 6061 T6
Pedál City/Urban VP Components VP-817 (Black)
VP Components
6,90 €
5,61 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 112 x 82 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Oceľ
Pedál City Ergotec 658
Ergotec
26,79 €
21,78 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Rozmer: 112 x 71 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník 6061
Materiál oska: CrMo
Reťaz Fixed&Single speed XLC CC-C09 (Black)
XLC
12,60 €
10,24 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"



