Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCSS56 (Black) Sturmey Archer
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCSS56 v decentnom čiernom prevedení a s krytom prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 56 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 640 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 119 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál prevodník | Hliník |
| Materiál ochranný kotúč reťaze | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál Urban MKS Sylvan Gordito (Silver)
MKS
55,00 €
44,72 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Strieborná
Rozmer: 94 x 85 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 430 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed KMC K1 Wide Silver/Black
KMC
17,30 €
14,07 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Počet článkov: 110
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ / Oceľ poniklovaná
Hmotnosť: cca. 411 g
Pastorok Single speed Miche Pista Light 1/8"
Miche
19,20 €
15,61 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 19 zubov, 21 zubov, 20 zubov, 22 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: Hliník 7075-T6
Hmotnosť: cca. 17 g (19 z.)
Reťaz Fixed&Single speed KMC Z1 Wide EPT
KMC
16,60 €
13,50 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Dĺžka čapu: 8,6 mm



