Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCSS54 (Silver) Sturmey Archer
Popis produktu
Celohliníková kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCSS54 v štýlovom striebornom prevedení a s obojstranným krytom prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 54 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 630 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 119 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál prevodník | Hliník |
| Materiál ochranný kotúč reťaze | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál City BRN Vintage "R" Larch
BRN
60,00 €
48,78 bez DPH
Farba: Hnedá/Strieborná
Rozmer: 119 x 75 x 24 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 510 g
Materiál telo: Oceľ/Červený smrek
Ložiská: Guličkové ložisko
Reťaz Fixed&Single speed Shimano Nexus CN-NX10
Shimano
6,50 €
5,28 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 362 g
Pedál City/Urban Shimano PD-EF205 (Black)
Shimano
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 612 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Pedál Comfort Ergotec EP1
Ergotec
44,76 €
06.07.26
36,39 bez DPH
K dispozícii po:06.07.26
Farba: Čierna
Rozmer: 132 x 92 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Oceľ
Ložiská: Guličkové ložisko



