Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS720 Sturmey Archer
Popis produktu
Hliníková kľuka s oceľovým jedno prevodníkom Sturmey Archer FCS720 v štýlovom striebornom prevedení bez krytu prevodníka. Vášmu single speed bicyklu dodajú štýl a nezabudnuteľný zážitok z jazdy.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 42 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 104 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 719 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 111 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Akcia
Pedál City XLC PD-C21 (Silver/Grey)
XLC
12,00 €
9,76 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Strieborná/Sivá/Čierna
Rozmer: 111 x 90 x 27 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: Boron
Voľnokolo Single speed Miche Freewheel 1/8"
Miche
14,30 €
11,63 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 16 zubov, 18 zubov
Rozmer: 1/8"
Materiál: Oceľ
Reťaz Fixed&Single speed Izumi Jet Black (Black)
Izumi
39,90 €
32,44 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Reťaz Fixed&Single speed KMC Z1 Wide EPT 128
KMC
16,82 €
13,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 128
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Dĺžka čapu: 8,6 mm



