Kľuka s jedno prevodníkom Sugino Pista (Black) Sugino
Veľkosť
Popis produktu
Hliníková kľuka s jedno prevodníkom Sugino Pista s hliníkovým prevodníkom a bez krytu prevodníka. Bola navrhnutá pre dráhové bicykle, ale nestratí sa ani na prerobenom favorite na single speed.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 44 zubov, 48 zubov, 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 130 mm / 1/8" |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 620 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 103 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |
Súvisiace produkty
Pedál City/Urban Shimano PD-EF202 (Black)
Shimano
37,00 €
30,08 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 512 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Akcia
Pedál City XLC PD-C21 (Silver/Grey)
XLC
12,00 €
9,76 bez DPH
Skladom22,00 €Farba: Strieborná/Sivá/Čierna
Rozmer: 111 x 90 x 27 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník/Plast
Materiál oska: Boron
Reťaz Fixed&Single speed Connex 1Z1
Wippermann
12,00 €
9,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 410 g
Pedál City/Urban Union SP-689 (Brown)
Union
12,80 €
10,41 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Hnedá
Rozmer: 118 x 63 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 550 g
Materiál telo: Oceľ
Materiál oska: Boron














