Kľuka s jedno prevodníkom Miche XPress (Silver) Miche
Veľkosť
Popis produktu
Kľuka s jedno prevodníkom Miche XPress BCD 135 pre single speed bicykle. Stredová oska nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 48 zubov, 46 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | 135 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 577 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 107 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník |
| Materiál prevodník | Hliník CNC |
Súvisiace produkty
Voľnokolo Single speed BLB Royal ED Freewhel 108 Clicks
BLB
69,00 €
56,10 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Veľkosť: 16 zubov, 18 zubov, 17 zubov
Rozmer: 3/32"
Závit: BSC 1,37 x 24 tpi
Materiál: Oceľ
Pedál City/Comfort XLC PD-C03
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 108 x 69 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 420 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Pedál City Union SP-828 (Black)
Union
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 111 x 90 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Pedál City/Comfort XLC PD-C13
XLC
21,68 €
17,63 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 111 x 87 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 348 g
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Boron




