Kľuka s jedno prevodníkom Miche Primato Advanced (Silver) Miche
Veľkosť
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Kľuka s jedno prevodníkom Miche Primato Advanced pre single speed bicykle. Stredová oska nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 48 zubov, 52 zubov, 51 zubov |
| Stredové zloženie | 4 hran |
| Dĺžka kľuky | 175 mm, 165 mm, 172,5 mm, 170 mm |
| Bolt circle diameter | 144 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 600 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 107 mm |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník 6082-T6 |
| Materiál prevodník | Hliník 7075-T6 |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Orange)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
Farba: Oranžová
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Pedál cestný XLC PD-R01
XLC
10,00 €
8,13 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 140 x 95 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 392 g
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Boron
Reťaz Fixed&Single speed KMC Z1 Wide EPT 128
KMC
16,82 €
13,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 128
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Reťaz Fixed&Single speed KMC e101 EPT (Silver)
KMC
57,52 €
46,76 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Hmotnosť: cca. 367 g






