Kľuky s jedno prevodníkom Force C5.5 (Black) Force
Popis produktu
Hliníkové kľuky s oceľovým jedno prevodníkom Force C5.5 s odnímateľným obostranným plastovým krytom prevodníka. Určená pre mestské bicykle s úzkou reťazou.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 48 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 847 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 113 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | 4 hran |
| Chain line | 43,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
| Materiál ochranný kotúč reťaze | Plast |
Súvisiace produkty
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Red)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Červená
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Pedál City/Urban Shimano PD-EF205 (Black)
Shimano
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 612 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Pedál Urban MKS Sylvan Gordito (Black)
MKS
55,00 €
44,72 bez DPH
Momentálne vypredanýFarba: Čierna/Strieborná
Rozmer: 94 x 85 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 430 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Oceľ
Pedál City Union SP-828 (Silver)
Union
16,50 €
13,41 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 111 x 90 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron



