Kľuka s jedno prevodníkom Miche Pistard 2.0 (Black) Miche
Veľkosť
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Kľuka s jedno prevodníkom Miche Pistard 2.0 pre single speed bicykle. Stredové zloženie nie je súčasťou dodávky.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 52 zubov, 47 zubov, 54 zubov, 49 zubov, 58 zubov, 51 zubov, 46 zubov, 53 zubov, 48 zubov, 56 zubov, 50 zubov, 44 zubov |
| Stredové zloženie | Miche Evo Max 36x24tpi - 1,370x24tpi, Miche Evo Max 68x42, Miche Evo Max 68x46, Miche Evo Max 86,5x41, Miche Evo Max 86,5x46 |
| Dĺžka kľuky | 175 mm, 167,5 mm, 170 mm, 165 mm |
| Bolt circle diameter | 144 mm |
| Hmotnosť | cca. 680 g |
| Materiál kľuka | Kovaný hliník 6082-T6 |
| Materiál prevodník | Hliník 7075-T6 |






























