Kľuka na detský 20" bicykel TWN 1x Kids 127 (Black) TWN
Popis produktu
Oceľová kľuka na detský bicykel TWN 1x Kids 127 s jednoprevodníkom určená pre detský 18-20" bicykel. Pre reťaz 1/2 x 3/32".Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 1 |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Veľkosť | 36 z. |
| Dĺžka kľuky | 127 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 119 mm |
| Materiál kľuka | Oceľ |
| Materiál prevodník | Oceľ |



