Kľuka s trojprevodníkom Shimano Tiagra FC-4703 Shimano
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Kľuka s trojprevodníkom Shimano Tiagra FC-4703 s integrovanou osou pre 3 x 10 stupňové radenie Shimano 4700. Moderný a aerodynamický dizajn kľuky s atraktívnou lesklosivou eloxovanou povrchovou úpravou vychádza z najvyššieho modelu Shimano Dura Ace. K dispozícii v rôznych dĺžkach kľúk a veľkostí prevodníkov.Súčasťou dodávky nie je stredové zloženie.
Parametre
| Farba | Sivá |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 30 |
| Veľkosť | 51 / 39 / 30 zubov |
| Stredové zloženie | BB-RS500 / BB RS500-PB |
| Dĺžka kľuky | 170 mm, 175 mm |
| Bolt circle diameter | 110 / 74 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 70 mm |
| Chain line | 45 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Hliník |



