Kľuka trekking 3x 6/7/8 Force C8.2 Fe (Black) Force
Popis produktu
Trojprevodníková kľuka Force C8.2 pre 3x 6/7/8 stupňové radenie s nitovanými nemeniteľnými oceľovými prevodníkmi a odnímateľným plastovým krytom prevodníka. Určené pre stredovú osu so 4-hranom. Dodáva sa vrátane dvoch prechoviek.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 18/21/24 |
| Veľkosť | 48 / 38 / 28 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Hmotnosť | cca. 1314 g |
| Odporúčaná dĺžka osky | 118 mm |
| Chain line | 47,5 mm |
| Materiál kľuka | Oceľ |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Stredové misky Campagnolo Ultra-Torque IC15-RE42 (BB30)
Campagnolo
29,85 €
24,27 bez DPH
K dispozíciiOznačenie výrobcu: IC15-RE42
Závit: PressFit
Dĺžka stredovej mufny: 68 mm
Hmotnosť: cca. 29 g
Priemer: 42 mm
Materiál - misky: Hliník
Reťaz 10 st. KMC X10EL Silver
KMC
37,60 €
30,57 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ poniklovaná
Reťaz 10 st. KMC X10EL Ti-N Gold
KMC
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomFarba: Zlatá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ pokovená TiN
Kazeta 10 st. Shimano XT CS-M771-10
Shimano
od 52,79 €
42,92 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (6 najväčších pastorkov)
Hmotnosť: cca. 323 g (11-34 z.)



