Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T501-888 (Black) Shimano
Dĺžka kľuky
Popis produktu
Trojprevodníková kľuka Shimano Tourney FC-TY501 s atraktívnym dizajnom pre 3x 6/7/8 stupňové radenie s nitovanými nemeniteľnými oceľovými prevodníkmi a odnímateľným plastovým krytom prevodníka, ktorý uľahčí udržať vaše nohy alebo nohavice čisté. Kľuky určené pre široké využitie pre trekingové alebo krosové bicykle. Kľuky s technológiou DUAL SIS poskytujú presné a spoľahlivé radenie. Určené pre stredovú osu so 4-hranom.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 18/21/24 |
| Veľkosť | 48 / 38 / 28 zubov |
| Dĺžka kľuky | 175 mm, 170 mm |
| Q Factor | 185,5 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Odporúčaná dĺžka osky | 122,5 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-UN101, BB-UN300 |
| Chain line | 47,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. SRAM PG 1070
SRAM
od 38,86 €
31,59 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 11 / 12 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 24 / 27 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov, 11 / 13 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 / 36 zubov
Materiál: Oceľ CroMo
Hmotnosť: cca. 359 g (12-36 z.), cca. 210 g (11-23 z.)
Kazeta 10 st. Miche Primato 10 SH
Miche
od 43,43 €
35,31 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 24 / 26 / 28 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 23 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 / 29 zubov
Materiál: Oceľ / Oceľ (Uzáver)
Hmotnosť: cca. 265 g (12-21 z.)
Pedál MTB nášlapný BRN MTB CNC Jet (Blue)
BRN
59,00 €
47,97 bez DPH
Farba: Modrá
Rozmer: 58 x 48 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 359 g
Materiál telo: Hliník 6061
Materiál oska: CroMo
Pedál MTB nášlapný Xpedo CXR Pro (Blue)
XPEDO
166,13 €
135,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Modrá
Rozmer: 78 x 63 x 18 mm
Q faktor: 53 mm
Kufor: XPT (6°)
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 240 g




