Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T301-888 (Black) Shimano
Popis produktu
Trojprevodníková kľuka Shimano Tourney FC-TY301 s atraktívnym dizajnom pre 3x 6/7/8 stupňové radenie s nitovanými nemeniteľnými oceľovými prevodníkmi a plastovým krytom prevodníka, ktorý uľahčí udržať vaše nohy alebo nohavice čisté. Kľuky určené pre široké využitie pre trekingové alebo krosové bicykle. Kľuky s technológiou DUAL SIS poskytujú presné a spoľahlivé radenie. Určené pre stredovú osu so 4-hranom.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 18/21/24 |
| Veľkosť | 48 / 38 / 28 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | Nitované prevodníky |
| Q Factor | 181,5 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-UN101-K, BB-UN300-K |
| Chain line | 47,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Reťaz 10 st. Shimano CN-HG54
Shimano
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 304 g
Reťaz 10 st. KMC X10 Silver/Black
KMC
30,06 €
01.05.26
24,44 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Farba: Strieborná/Čierna
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ/Oceľ poniklovaná
Reťaz 10 st. KMC X10EL Ti-N Gold
KMC
42,00 €
34,15 bez DPH
SkladomFarba: Zlatá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ pokovená TiN
Pedál MTB nášlapný Xpedo CXR Pro (Black)
XPEDO
166,13 €
135,07 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 78 x 63 x 18 mm
Q faktor: 53 mm
Kufor: XPT (6°)
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 240 g



