Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T301-002 (Black) Shimano
Popis produktu
Trojprevodníková kľuka Shimano Tourney FC-TY301 s atraktívnym dizajnom pre 3x 6/7/8 stupňové radenie s nitovanými nemeniteľnými oceľovými prevodníkmi a plastovým krytom prevodníka, ktorý uľahčí udržať vaše nohy alebo nohavice čisté. Kľuky určené pre široké využitie pre trekingové alebo krosové bicykle. Kľuky s technológiou DUAL SIS poskytujú presné a spoľahlivé radenie. Určené pre stredovú osu so 4-hranom.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet prevodov | 3 |
| Počet rýchlostí | 18/21/24 |
| Veľkosť | 40 / 30 / 22 zubov |
| Dĺžka kľuky | 170 mm |
| Bolt circle diameter | Nitované prevodníky |
| Q Factor | 181,5 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 / 73 mm |
| Odporúčané stredové zloženie | BB-UN101-K, BB-UN300-K |
| Chain line | 47,5 mm |
| Materiál kľuka | Hliník |
| Materiál prevodník | Oceľ |
Súvisiace produkty
Kazeta 10 st. SunRace CSMX3 TAY
SunRace
67,51 €
54,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ / Hliník 7075
Hmotnosť: cca. 387 g
Reťaz 10 st. Shimano Tiagra CN-4601
Shimano
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Sivá
Počet článkov: 116
Počet prevodov: 10
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 281 g
Reťaz 10 st. XLC CC-C08
XLC
45,66 €
37,12 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Zlatá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Materiál: Oceľ s protikoróznym povlakom
Hmotnosť: cca. 264 g
Reťaz 10 st. KMC X10 Grey
KMC
24,49 €
11.05.26
19,91 bez DPH
K dispozícii po:11.05.26
Farba: Sivá
Počet článkov: 114
Počet prevodov: 10
Rozmer: 1/2" x 11/128"
Radenie: Shimano, SRAM, Campagnolo
Materiál: Oceľ



