Predné koleso 27,5" Rodi Black Rock Disc / XLC Evo Disc BP
Popis produktu
Koleso predné 27,5" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Black Rock Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-21 |
| Rozmer/Inch | 27,5" |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35-62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 15 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Blue)
XLC
13,35 €
10,85 bez DPH
K dispozíciiFarba: Modrá
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Kotúč brzdový Miche Disc Brake Rotor Road
Miche
30,92 €
25,14 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 106 g (160 mm)
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 140 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Akcia
Plášť bezdušový 27,5" Ritchey WCS Shield TLR (52-584)
Ritchey
39,00 €
31,71 bez DPH
56,00 €Rozmer/ETRTO: 52-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 2,10"
Hmotnosť: cca. 533 g
Prevedenie: Skladací
TPI: 120
Plášť 27,5" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-584)
Schwalbe
35,58 €
28,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno, Nie
Hmotnosť: cca. 745 g, cca. 835 g
Prevedenie: Drôt



