Predné koleso 27,5" DT Swiss 466D Disc / XLC Evo Disc BP
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso predné 27,5" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss 466D Disc a hliníkovým nábojom XLC Evo Disc. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-19 |
| Rozmer/Inch | 27,5" |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm, 15 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Kotúč brzdový Miche Disc Brake Rotor Road
Miche
30,92 €
25,14 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 106 g (160 mm)
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 160 mm, 140 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Adaptér zadného nosiča Tubus Adapter Set For QR Axle Mounting (Silver)
Tubus
20,00 €
16,26 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Materiál: Oceľ/Hliník
Hmotnosť: cca. 144 g
Nosnosť: 25 kg
Dĺžka: 180 mm
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO SL Road QR-L04
XLC
53,42 €
43,43 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Karbón - páčka
Dĺžka náboja: 100 / 130 mm
Hmotnosť: cca. 42,5 g
Duša 27,5" Mitas Classic (47/62-584 SV)
Mitas
3,90 €
3,17 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 47/62-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5 x 1,75 / 2,45
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Galuskový ventil
Dĺžka ventilu: 47 mm




