Predné koleso 27,5" DT Swiss M 502 Disc / Shimano Deore XT HB-M8010 BP
Popis produktu
Koleso predné 27,5" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss M 502 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore XT HB-M8010. Určené pre horské bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča Centerlock.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 584-30 |
| Rozmer/Inch | 27,5" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano Deore XT HB-M8010 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Šírka ráfika | 35 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 110 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 35 - 62 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | 15 mm oska |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 27,5" Schwalbe Air Plus 21+AP (54/70-584 AV)
Schwalbe
10,35 €
8,41 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 54/70-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 2,10 / 2,75"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 400 g
Typ ventilu: Auto ventil
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO SL Road QR-L04
XLC
53,42 €
43,43 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Karbón - páčka
Dĺžka náboja: 100 / 130 mm
Hmotnosť: cca. 42,5 g
Kotúč brzdový M-Wave BD-140 IS
M-Wave
9,00 €
7,32 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Jednodielny
Priemer: 140 mm
Materiál kotúča: Nerez
Prichytenie kotúča: IS 2000
Duša 27,5" Schwalbe Air Plus 21AP (40/62-584 AV)
Schwalbe
9,72 €
7,90 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-584
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27,5" x 1,50 / 2,40"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 305 g
Typ ventilu: Auto ventil



