Predné koleso 28" DT Swiss C 1800 Spline DB 23 12/100 mm BP
Popis produktu
Predné koleso 28" DT Swiss C 1800 Spline DB 23 je stvorený pre off-road jazdu. Kombinácia robustného ráfika širokého 22 mm a robustných špičkových lúčov vám poskytne koleso pre náročné výlety. Spoľahlivá kvalita náboja a presná konštrukcia kolesa zaisťujú v sedle nekonečné kilometre zábavy. Skoky cez prekážky, jazdu v blate a jazdu po schodoch: tieto kolesá dokážu všetko.Súčasťou dodávky:
• Tubeless páska 25 mm
• Tubeless ventil 32 mm
• IS 2000 adapter
• 5 mm krytka
• 15 mm krytka
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-22 |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | DT Swiss 370 |
| Šírka ráfika | 26 mm |
| Výška ráfika | 23 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 811 g |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Hliníkový DT ProLock Squorx ProHead |
| Nosnosť | 130 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 30 - 46 mm |
| Materiál výplet | DT Aero Comp |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | TA12/100 mm |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Grand Prix 5000 (28-622/Black)
Continental
68,10 €
55,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: BlackChili
Hmotnosť: cca. 250 g
Plášť 28" Continental Grand Prix 4-Season (23-622)
Continental
74,50 €
60,57 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Zmes: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 230 g
Prevedenie: Skladací
Plášť 28" Challenge Grifo Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
68,00 €
55,29 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (23-622/Black&Tan)
Michelin
14,90 €
12,11 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



