Predné koleso 28" Ryde ZAC 2000 Disc / Shimano Deore Disc BP
Popis produktu
Koleso predné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde ZAC 2000 Disc a hliníkovým nábojom Shimano Deore Disc. Určené pre trekingové/krosové bicykle s kotúčovou brzdou a pripojením kotúča IS 2000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prichytenie kotúča | IS 2000 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Brown)
Schwalbe
25,04 €
01.05.26
20,36 bez DPH
K dispozícii po:01.05.26
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 695 g
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black&Brown)
Continental
22,67 €
18,43 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 960 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Duša 28" BRN Two-End Tube (28/47-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5/8 x 1,1/8 / 1,75"
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 28" Challenge Limus Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
68,00 €
55,29 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS



