Koleso predné 28" Remerx Top Disc (622-19) Remerx
Popis produktu
Koleso predné 28" Remerx Top Disc so zaujímavým vzhľadom a veľkou spoľahlivosťou. Koleso je určené výhradne pre bicykle s kotúčovými brzdami. Náboje majú väčší priemer prírub. Ráfik je spevnený jednoduchým nitovaním.Koleso je vhodné do terénu, na cyklochodníky a do mesta. Pre svoj zaujímavý vzhľad sú veľmi obľúbené medzi cyklistami.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Remerx 2132 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 24 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 2109 kg (predné + zadné) |
| Prevedenie | Kotúčová brzda |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Nosnosť | do 110 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez 2,0 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32 |
| Prichytenie kotúča | Centerlock |
| Ložiská | 2x priemyselné |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Challenge Baby Limus Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
68,00 €
55,28 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť 28" Schwalbe Fat Frank HS 375 (50-622/Black&Brown)
Schwalbe
26,17 €
21,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Twin
Zmes: SBC
Plášť 28" Continental Double Fighter III (37-622)
Continental
22,54 €
18,33 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,375" x 1,625"
Technológia: Sport
Hmotnosť: cca. 640 g
Prevedenie: Drôt
Plášť bezdušový 28" Schwalbe G-One Allround HS 473 Performance Line (40-622)
Schwalbe
43,20 €
11.07.25
35,12 bez DPH
K dispozícii po:11.07.25
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Nie
Zmes: Addix



