Predné koleso 16" AL ráfik / Oceľový náboj BP
Popis produktu
Koleso predné 16" pre bežné využitieParametre
| Rozmer/ETRTO | 305-19 |
| Rozmer/Inch | 16" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 92 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 20 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Páska do ráfika 26" Schwalbe Super HP (14-559)
Schwalbe
2,50 €
2,03 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 14-559
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 26"
Materiál: Polyuretán
Plášť 16" Schwalbe Marathon HS 420 (35-349)
Schwalbe
22,70 €
18,46 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-349
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 16" x 1,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 420 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 20" Schwalbe Super HP (22-406)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 22-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 28" BLB Rim Tape 700C (16-622)
BLB
2,40 €
1,95 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28"



