Predné koleso 20" AL ráfik / AL náboj BP
Popis produktu
Koleso predné 20" pre bežné využitieParametre
| Rozmer/ETRTO | 406-19 |
| Rozmer/Inch | 20" x 1,75/1,9 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 20" Planet Air Color (47-406/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 47-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 330 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 20" Planet Air BMX Color (53-406/Blue)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 53-406
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 20" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 28" Schwalbe Super HP (16-622)
Schwalbe
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 16-622
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 28"
Materiál: Polyuretán
Páska do ráfika 27,5" Schwalbe Super HP (20-584)
Schwalbe
3,23 €
20.08.25
2,63 bez DPH
K dispozícii po:20.08.25
Rozmer/ETRTO: 20-584
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 27,5"
Materiál: Polyuretán



