Predné koleso 26" EXAL ZX 19 / AL náboj BP
Farba ráfik
Farba náboj
Materiál výplet
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,9 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Čierny, Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne, Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm, Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" BRN MTB (50-559/Black)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Prevedenie: Drôt
Duša 26" Hutchinson Standard (44/60-559 AV)
Hutchinson
5,20 €
4,23 bez DPH
Skladom 1ksRozmer/ETRTO: 44/60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,70 / 2,35
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 26" Continental Ride Tour (47-559/Black&White)
Continental
22,67 €
15.05.26
18,43 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 870 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Orange)
XLC
13,41 €
10,90 bez DPH
K dispozíciiFarba: Oranžová
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g






