Predné koleso 26" AL ráfik/ Al náboj BP
Popis produktu
Koleso predné 26" pre bežné využitieParametre
| Rozmer/ETRTO | 559-21 |
| Rozmer/Inch | 26" x 1,75/1,9 |
| Farba ráfik | Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 44-62 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 26" Mitas Classic (47/62-559 AV)
Mitas
3,90 €
3,17 bez DPH
Nie je k dispozícii
Rozmer/ETRTO: 47/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26 x 1,75 / 2,45
Hmotnosť: cca. 170 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 26" Schwalbe Big Apple HS 430 (60-559)
Schwalbe
33,13 €
26,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 780 g
Prevedenie: Drôt
Duša 26" Schwalbe Air Plus 13AP (40/62-559 AV)
Schwalbe
9,59 €
7,80 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 40/62-406
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,50 / 2,50"
Materiál: Butylkaučuk
Hmotnosť: cca. 290 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 26" Continental Double Fighter III (50-559)
Continental
22,37 €
18,19 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,90"
Technológia: Sport
Hmotnosť: cca. 800 g
Prevedenie: Drôt



