Predné koleso 26" EXAL ZX 19 / Shimano Acera HB-T3000 (QR/Black) BP
Popis produktu
Koleso zadné 26" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom EXAL ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano Acera HB-T3000.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Rozmer/Inch | 26" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Shimano Acera HB-T3000 |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Continental Ride Tour Reflex (47-559/Black)
Continental
22,68 €
18,44 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 870 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Planet Air MTB (50-559/Black)
Planet Air
15,00 €
12,19 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 50-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,95"
Hmotnosť: cca. 820 g
Prevedenie: Drôt
Rýchloupinák 5 mm XLC PRO QR-L05 (Orange)
XLC
13,41 €
10,90 bez DPH
K dispozíciiFarba: Oranžová
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 150 g
Plášť 26" Michelin Country Dry 2 (52-559)
Michelin
18,76 €
15,25 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 52-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 2,00"
Hmotnosť: cca. 590 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



