Predné koleso 28" BRN Road Front QR (Silver) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Road Front QR určené pre cestný bicykel. Ráfik s opracovanými brzdovými plochami. Náboj s priemyselnými ložiskami.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR/100 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | Priemyselné ložisko |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (25-622/Black)
Continental
21,80 €
17,72 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 335 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black)
Continental
21,52 €
17,50 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 900 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Sada upínania sedlovky a kolies XLC QR-A01 Hexagon (Black)
XLC
9,71 €
7,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 5 x 100 / 135 mm - oska
Rozmer 2: M6 x 45 mm - sedlovka
Materiál: Hliník/Oceľ
Hmotnosť: cca. 81 g
Plášť bezdušový 28" Challenge Chicane Race TLR (33-622/Black)
Challenge
49,00 €
39,84 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Prevedenie: Skladací



