Zadné koleso 28" BRN Road Rear Cassette QR (Silver) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Road Rear Cassette QR určené pre cestný bicykel s 8/9 st. radením. Ráfik s opracovanými brzdovými plochami. Náboj s priemyselnými ložiskami.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR/135 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Ložiská | Priemyselné ložisko |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Challenge Gravel Grinder Race TLR (33-622/Black)
Challenge
50,00 €
40,65 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 370 g
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (23-622)
Continental
od 38,04 €
30,93 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 380 g, cca. 320 g
Prevedenie: Drôt, Skladací
TPI: 84
Plášť 28" BRN City Gravel (35-622)
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,5 - 5,5 bar
Plášť 28" Continental Gatorskin Folding (32-622/Black)
Continental
55,80 €
45,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 32-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 350 g
Prevedenie: Skladací



