Zadné koleso 28" BRN Road Rear Cassette QR (Black) BRN
Popis produktu
Zadné koleso 28" BRN Road Rear Cassette QR určené pre cestný bicykel s 8/9 st. radením. Ráfik s opracovanými brzdovými plochami. Náboj s priemyselnými ložiskami.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Šírka ráfika | 20 mm |
| Výška ráfika | 21 mm |
| Dĺžka náboja | 135 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR/135 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Voľnokolo/kazeta | Kazeta Shimano 8/9 st. |
| Ložiská | Priemyselné ložisko |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28" Michelin Airstop A3 (35/47-622/635 AV)
Michelin
4,60 €
3,74 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/47-622/635
Farba: Čierna
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 34 mm
Plášť 28" Michelin Cross Max (42-622)
Michelin
30,89 €
25,11 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1100 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Challenge Elite Pro (25-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Plášť bezdušový 28" Challenge Strada Bianca Race TLR (36-622/Black&Brown)
Challenge
49,00 €
39,84 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 36-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 36C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 347 g



