Predné koleso 28" DT Swiss R460 / Shimano 105 HB-R7000
Popis produktu
Koleso predné 28" s dvojstenným hliníkovým ráfikom DT Swiss R460 a hliníkovým nábojom Shimano Tiagra HB-RS-400.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-18 |
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Shimano 105 HB-R7000 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 22 mm |
| Výška ráfika | 23 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 28 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | QR/100 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 32 |
| Prevedenie ráfika | Bezdušová pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Schwalbe G-One Allround HS 473 Performance Line (35-622)
Schwalbe
34,00 €
27,64 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,35"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Nie
Bok plášťa: Lite
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Cream)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Krémová
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť 28" Schwalbe Marathon Mondial HS 428 (42-622)
Schwalbe
31,84 €
01.11.24
25,89 bez DPH
K dispozícii po:01.11.24
Rozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,60"
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 650 g
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (25-622)
Continental
od 36,68 €
29,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Hmotnosť: cca. 400 g, cca. 420 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 84



