Predné koleso 28" Remerx Dragon XL 719 (622-19/Silver) Remerx
Popis produktu
Koleso predné 28" Remerx Dragon XL 719 s osvedčenou konštrukciou. Sústružené brzdné plochy s jemnými drážkami, ktoré zabezpečujú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd a súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktívnejší. Patrí k nejpredávanejším modelom vo svojej kategórii.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Union Parallax |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 24 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Cn Spoke pozink |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Sada upínania sedlovky a kolies XLC QR-A01 Hexagon (Black)
XLC
9,71 €
7,89 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 5 x 100 / 135 mm - oska
Rozmer 2: M6 x 45 mm - sedlovka
Materiál: Hliník/Oceľ
Hmotnosť: cca. 81 g
Plášť 28" Planet Air City Color (35-622/White)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Biela
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Prevedenie: Drôt
Max. tlak vzduchu: 3,4 - 5,1 bar
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Black)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Plášť 28" Challenge Elite Pro (25-622/Black&Tan)
Challenge
48,00 €
39,02 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS



