Predné koleso 28" EXAL ZX 19 / Shimano RM 40 BP
Farba ráfik
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Exal ZX 19 a hliníkovým nábojom Shimano RM 40.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny, Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Mondial HS 428 (42-622)
Schwalbe
31,84 €
01.11.24
25,89 bez DPH
K dispozícii po:01.11.24
Rozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,60"
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 650 g
Plášť bezdušový 28" Vittoria Corsa Speed G2.0 TLR (23-622/Black)
Vittoria
63,88 €
51,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Materiál kostry: Corespun
Zmes: Graphene 2.0
Technológia: TLR
Plášť 28" Challenge Dune Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
69,00 €
56,09 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS
Duša 28" XLC VT-A28 (28/47-622/635 AV)
XLC
4,70 €
3,82 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28" x 1 1/8"/1,75"
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 35 mm




