Predné koleso 28" Rodi Airliner 1 / AL náboj BP
Farba ráfik
Farba náboj
Materiál výplet
Typ osky náboja
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Airliner 1 a hliníkovým nábojom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Strieborný, Čierny |
| Farba náboj | Čierny, Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne, Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm, Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28" Gaadi Tube (40/47-622/635 AV)
Gaadi
9,20 €
7,48 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38/45C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 209 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Michelin Cross Max (42-622)
Michelin
30,89 €
25,11 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1100 g
Prevedenie: Drôt
Duša 28" CST Standard (37/45-622 AV)
CST
3,50 €
2,85 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37/45-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 163 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (37-622)
Schwalbe
33,00 €
26,83 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,4"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 900 g





