Predné koleso 28" Rodi Airliner 1 / Shimano RM40 BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Airliner 1 a hliníkovým nábojom Shimano RM40.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (40-622)
Schwalbe
28,30 €
23,01 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,5"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 960 g
Plášť 28" Challenge Gravel Grinder Pro (33-622/Black&Tan)
Challenge
70,00 €
56,91 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna/Natural
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: SuperPoly
Technológia: PPS2
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (47-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Plášť 28" Planet Air Road UK (23-622)
Planet Air
33,00 €
26,83 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Farebná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar



