Predné koleso 28" Ryde Zac 19 / AL náboj BP
Farba ráfik
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde Zac 19 a hliníkovým nábojom.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny, Strieborný |
| Farba náboj | Strieborný |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Super Sport Plus (28-622)
Continental
38,04 €
30,93 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 84
Plášť 28" Michelin Dynamic Sport (23-622/Black&White)
Michelin
15,36 €
04.05.26
12,49 bez DPH
K dispozícii po:04.05.26
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 310 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Plášť 28" Challenge Grifo Race (33-622/Black)
Challenge
40,00 €
32,52 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon
Hmotnosť: cca. 330 g
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black&Brown)
Continental
26,85 €
21,83 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
E-Bike: E-25
Hmotnosť: cca. 280 g




