Predné koleso 28" Ryde Zac 19 / Shimano RM70 BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Ryde Zac 19 a hliníkovým nábojom Shimano RM70.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/Inch | 28" x 1,75 |
| Farba ráfik | Čierny |
| Farba náboj | Čierny |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez čierne |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Rýchloupinák 5 mm M-Wave Racky Axle (Black)
M-Wave
10,50 €
8,54 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Dĺžka: 137 - 177 mm
Plášť 28" Vittoria Terreno Zero (40-622/Black)
Vittoria
28,80 €
23,41 bez DPH
Skladom 1 ksRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Hmotnosť: cca. 732 g
Prevedenie: Skladací
Rýchloupinák 5 mm XLC QR-L02 (Red)
XLC
11,90 €
9,67 bez DPH
SkladomFarba: Červená/Čierna
Materiál: Hliník - páčka
Hmotnosť: cca. 110 g (sada)
Plášť 28" Schwalbe CX Comp HS 369 Reflex (40-622)
Schwalbe
0,00 €
0,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Bok plášťa: Lite



