Koleso predné 28" Remerx Dragon (622-19) Remerx
Popis produktu
Koleso predné 28" Remerx Dragon s osvedčenou konštrukciou. Sústružené brzdné plochy s jemnými drážkami, ktoré zabezpečujú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd a súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktívnejší. Patrí k nejpredávanejším modelom vo svojej kategórii.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Čierna |
| Farba náboj | Čierna |
| Farba výpletu | Čierna |
| Náboj | Shimano FH-TX800 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Šírka ráfika | 24 mm |
| Výška ráfika | 20 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Materiál nipel | Mosadz |
| Nosnosť | do 120 kg |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Nerez 2,0 mm |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black&White)
Continental
22,67 €
15.05.26
18,43 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 960 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Schwalbe Little Big Ben HS 439 (40-622/Creme)
Schwalbe
19,80 €
16,10 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 40-622
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 28" x 1,50"
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 695 g
Plášť 28" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-622/Brown)
Schwalbe
24,14 €
24.04.26
19,63 bez DPH
K dispozícii po:24.04.26
Rozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Hnedá
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 890 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Folding (28-622/Black)
Continental
63,94 €
51,98 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 338 g
Prevedenie: Skladací



