Koleso predné 28" Remerx RMX 219 / Union (622-19) Remerx/Union
Popis produktu
Koleso predné 28" Remerx RMX 219 s jednoduchým ráfikom osvedčenej konštrukcie pre bežné využitie. Ku zvýšeniu kvality kolesa prispievajú aj špice CnSpoke.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Rozmer/FRA | 700C |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Union |
| Šírka ráfika | 25 mm |
| Výška ráfika | 16 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24-50 mm |
| Materiál výplet | Oceľ pozinkovaná |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | Venček |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť bezdušový 28" Challenge Gravel Grinder Race TLR (38-622/Black&Brown)
Challenge
51,00 €
41,46 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 38-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 38C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Hmotnosť: cca. 375 g
Plášť 28" Continental Ride Tour (47-622/Black&White)
Continental
22,67 €
15.05.26
18,43 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-622
Farba: Čierna/Biela
Rozmer/Inch: 28" x 1,75"
Hmotnosť: cca. 960 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 3/180
Plášť 28" Continental Gator Hardshell Wired (23-622/Black)
Continental
58,26 €
47,37 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 340 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Continental Ultra Sport III (28-622/Black)
Continental
24,00 €
19,51 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 28-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 28C
Zmes: Pure Grip Compound
Hmotnosť: cca. 295 g, cca. 365 g
Prevedenie: Skladací, Drôt



