Predné koleso 28" Rodi Airliner 1 / Shimano Tourney TX800 (622-19/Silver) BP
Popis produktu
Koleso predné 28" pre bežné využitie s dvojstenným hliníkovým ráfikom Rodi Airliner 1 a hliníkovým nábojom Shimano Tourney HB-TX800.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba ráfik | Strieborná |
| Farba náboj | Strieborná |
| Farba výpletu | Strieborná |
| Náboj | Shimano Tourney HB-TX800 |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Výška ráfika | 26 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 24 - 50 mm |
| Materiál výplet | Nerez |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Typ osky náboja | Rýchloupinák / 5 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Duša 28" Gaadi Tube (32/37-622/635 AV)
Gaadi
11,17 €
22.11.24
9,08 bez DPH
K dispozícii po:22.11.24
Rozmer/ETRTO: 32/37-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 32/35C
Materiál: Butyl
Hmotnosť: cca. 165 g
Typ ventilu: Auto ventil
Plášť 28" Michelin Cross Max (42-622)
Michelin
30,89 €
25,11 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 42-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 40C
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 1100 g
Prevedenie: Drôt
Duša 28" Schwalbe 15 (18/28-622/630 AV)
Schwalbe
7,95 €
6,46 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 18/28-622/63
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28 x 3/4-1 1/8
Hmotnosť: cca. 105 g
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40 mm
Plášť 28" Michelin Dynamic Classic (23-622/Black&Tan)
Michelin
14,90 €
12,11 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna/Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 30



