Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Green Fluo) BRN
Popis produktu
Predné koleso 28" BRN Aluminium Fixed je štýlové lúčové hliníkové koleso s pevnou oskou. K dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach. Dodáva sa aj ako set predného a zadného kolesa.Parametre
| Rozmer/Inch | 28" |
| Farba ráfik | Zelená |
| Farba náboj | Zelená |
| Farba výpletu | Zelená |
| Výška ráfika | 30 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Hmotnosť | cca. 1880 g |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 20 - 28 mm |
| Materiál výplet | Hliník |
| Materiál ráfik | Hliník |
| Materiál telo náboja | Hliník |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica |
| Počet špicov | 6 |
| Prevedenie ráfika | Pneumatika |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-622)
Schwalbe
24,14 €
21.07.25
19,63 bez DPH
K dispozícii po:21.07.25
Rozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 930 g, cca. 740 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Brown)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Hnedá
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Plášť bezdušový 28" Challenge Chicane Race TLR (33-622/Black)
Challenge
49,00 €
39,84 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 33-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 33C
Materiál pätky: Aramid
Materiál kostry: Nylon Superlight
Prevedenie: Skladací



